Hizmetlerimiz

Yurtiçi Nakliye ve Dağıtım

Yurtiçi Nakliye ve Dağıtım Hizmetlerimiz

Sistemimizde kaydı olan tüm araçlar 200.000,- TL tutarına kadar nakliye sigortamız kapsamındadır. Söz konusu tutar üzerinde olan tüm taşımalarda ek zeyilname ile desteklenmektedir. Sistemimize kayıtlı olan tüm araçların belge ve bakım kontrolleri aksatılmadan yapılmakta ve tüm araçların motor/ şase numaraları kayıt altına alınarak sürekli güncel veriler ile hareket edilmektedir.

Müşterilerimizin araç taleplerini geçmesinin ardından taşıma başladığı andan itibaren aracın tüm hareketleri  müşterilerimize periyodik olarak aktarılmaktadır.

1 kg - 24.000 kg arası tüm yüklemeler uygun araç tipleri ile komple ve parsiyel olarak taahhüt edilen zamanlar içerisinde müşterilerimize teslim edilmektedir. 

Nakliye Organizasyonları

Komple Nakliye  Organizasyonu
Profesyonel hizmet anlayışı ile yükün hazır olduğu her noktadan Kamyonet, Kamyon, Tır ve Panelvan taleplerinizde minimum maliyetler ve maksimum verimlilik çözüm anlayışı ile Türkiye’nin her noktasına komple taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır. 

Parsiyel Nakliye Organizasyonu
Türkiye’nin her noktasına tüm parsiyel  süreçlerinizde yaygın dağıtım ağı ve uzman kadrosu ile Div Lojistik  en uzak noktaya 72  saat aralığında  teslimat sağlamaktadır.  

Konteyner Taşıma Organizasyonu 
İstanbul’da Ambarlı, Haydarpaşa, Evyap, Yılport Dp world, İzmir ve Mersin limanlarından ithalat konteyner   taşıma hizmetlerimiz ile müşterilerimize ekonomik çözümler üretmekteyiz.   Aynı zamanda denizyolu ihracat yüklemelerinizde, fabrika yükleme liman teslim süreçlerinizde DİV Lojistik çözüm ortağınız olmaya hazır. 

Şehiriçi Mikro Dağıtım Organizasyonu
Müşterilerimizin üretim tesisleri ve depolarından şehir içi tüm organizasyonlarında en uygun rut optimizasyonu sağlanarak uygun maliyet ve yüksek performans hedeflenerek  etkin bir şekilde dağıtım organizasyonu sağlanmaktadır. Müşterilerimizin talebine göre kapı tesliminden raf teslimine kadar alternatifli hizmetler sağlanabilmektedir.


Daha detaylı bilgi ve fiyat talepleriniz için info@div.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz
Alltrans Lojistik Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri